Forum klanu ZLC-Team

Forum klanu ZLC-Team

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-11-15 19:24:59

kamilc13

ADMIN

9228526
Skąd: Daleko
Zarejestrowany: 2009-11-12
Posty: 7
Punktów :   
Steam/Non Steam: Steam
WWW

Lockerz - darmowe nagrody

Witam!

W tym temacie chce wam przedstawić wspaniałą stronę jaką jest Lockerz.com

Na początek powiem : Chcesz konto na lockerz.com ? To jednak wymaga specjalnego zaproszenia które mogę Ci zaoferować za Darmo ! Wystarczy napisać na gg : 9228526 a od razu wyślę Ci zaproszenie. W wiadomości podaj tylko swój email.

A teraz do rzeczy :

1. Co to jest Lockerz? Lockerz jest zapraszającą ludzi stroną w celu połączenia użytkowników za pośrednictwem handlu, treści i społeczności. Obejrzyj wyborowe filmy, odkryj nową muzykę, gry, połącz się ze znajomymi, i bądź za to wynagrodzony. Im więcej często wpadasz, tym więcej masz szans zarobić punkty (lub ”Pointz”), walute tutejszą. Lockerz został założony w marcu 2009 roku.

2. Jakiego rodzaju produkty można nabyć w Lockerz?: Użytkownicy będą mogli zakupić szeroką gamę produktów z ubrań, akcesoria, elektronikę, gry, sprzęt sportowy i inne produkty z setek znanych marek. Członkowie będą również mogli kupować rzeczy związane z muzyką, filmem, sztuką i naklejki.

3. Czy Lockerz jest oszustwem?: Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

4. Dlaczego Lockerz daje nagrody na niskim poziomie w PTZ Miejscu: Po pierwsze, chcę podziękować za angażowania na samym początku. Jesteś twardy. Po drugie, pomagasz nam budować najfajniejszą grupę marki trendsetters każdym razem, gdy zaprosisz znajomych do Lockerz ... ale prawdopodobnie wiedzialeś to. I wreszcie, potrzebujemy Ciebie by wypróbować różne poziomy PTZ by zakosztowac, jak wszystko będzie działać, gdyż zaczynamy żyć tej jesieni. Ta wersja z PTZ Miejsce jest testowa dla nas aby dowiedzieć się, co chcesz, co chcemy, i jak wspólnie możemy sprawić że Lockerz będzie niewiarygodne, kiedy oficjalnie wystartuje.

5. Dlaczego wszystko w PTZ Place jest”Fresh Out”?: Wszystko w PTZ Place jest”Fresh Out”, ponieważ przeważająco wczesnie reagujemy na Lockerz Blew, poprzez naszą wstępną inwentaryzację. Będziemy ponownie stawiać PTZ Place z nowych elementów a tego początek w piątek, 14 sierpnia.

6. Dlaczego ludzie nie otrzymują zaproszenia?: Wczesna reakcja na Lockerz czasami przeważa naszą zdolność do wysyłania e-maili zaproszeń. Jesteśmy ciągle w fazie beta nauki. Dodajemy nowe możliwości każdego dnia. Teraz można wysyłać i odbierać zaprasza pomyślnie. Zaproszenia, które już weszły w system powinny juz być wysłane. Nadal nie można zaprosić znajomych bezpośrednio przez Facebook. Pracujemy naprawdę ciężko by to naprawić szybko.

7. Czy Lockerz jest międzynarodowe?: Odkąd Lockerz rozpoczyna sprzedaż produktów tej jesieni będziemy wysyłać do wielu krajów poza USA (na rozpoczęcie będzie pełna lista).

8. Kiedy otrzymam moją Z-list t-shirt?: Proszę poczekać 7-10 dni.

9. Ile mogę mieć kont: Użytkownik ma prawo do jednego konta na osobę. Każda osoba w gospodarstwie domowym może mieć własne konto.

10. Chcę zagrać w grę jeszcze raz ale nie mogę, co robić?: Gra jest jednorazową drogą do zdobycia premii, tylko przy pierwszym dołączeniu do Loockerz.

11. Kiedy startuje Lockerz?: . Startujemy tej jesieni, będzie można zakupić produkty w Lockerz. Ale nie martw się,w PTZ Place będzie więcej nagród niż obecnie. Użytkownicy będą mogli zarobić PTZ kupując, oglądać, bawiąć, dzieląc się, zaproszając znajomych, lub po prostu pokazując się na Lockerz. PTZ będzie walutą dla obu produktów i doświadczeń.

12. Kiedy Lockerz wystartuje?: Lockerz rozpoczyna się etapami. Miejsce PTZ, Lockerz ”Nagroda Odkupienia Centrum, jest już dostępny. Pozostałe składniki zostaną wprowadzone wkrótce. Kompletna witryna zostanie uruchomiona tej jesieni.

Chcesz konto na lockerz.com ? To jednak wymaga specjalnego zaproszenia które mogę Ci zaoferować za Darmo ! Wystarczy napisać na gg : 9228526 a od razu wyślę Ci zaproszenie. W wiadomości podaj tylko swój email.

Rzeczy są bardzo tanie. Np. ipod już za 300 PTZ a na dzień możesz zbierać nawet 50 PTZ !! Piszcie na gg !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamehogwart.pun.pl www.historia.pun.pl www.dbpoland.pun.pl www.naruto-ultimateninja.pun.pl www.fcbarcelona.pun.pl